Widok na prezbiterium kościoła Najświętszej Marii Panny w Krakowie

ID: 1367

45 x 37 cm w św. p-p.

autolitografia

Sygnatura

sygn. p. d.: "LWyczół 1927" (czarną kredką)

Proweniencja:

napis l. d.: Tusz kreda (czarną kredką)