Ułan z koniem
Kossak Wojciech (1856-1942)
ID: 6013
39 x 48,5 cm w świetle ramy
olej/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Wojciech Kossak 1932 [?]"
Stan zachowania: ubytki w ramie
Proweniencja
Olszański K., Wojciech Kossak, Zakład Narodowy im. Ossolińskich, Wrocław 1982.