Ułan z koniem

ID: 6013

Proweniencja

39 x 48,5 cm w świetle ramy

olej/tektura

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Wojciech Kossak 1932 [?]"

Olszański K., Wojciech Kossak, Zakład Narodowy im. Ossolińskich, Wrocław 1982.

Stan zachowania: ubytki w ramie