Ułan na koniu i dziewczyna, 1921

ID: 7055

45 000 zł

Proweniencja

31 x 25 cm

olej/płótno naklejone na tekturę

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: „Wojciech Kossak / 1921”

Datowanie

1921