Ułan na koniu i dziewczyna, 1921
Kossak Wojciech (1856-1942)
ID: 7055
31 x 25 cm
olej/płótno naklejone na tekturę
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Wojciech Kossak / 1921"
Datowanie
1921
Proweniencja