Tęsknota
Wygrzywalski Feliks Michał (1875-1944)
ID: 1401
47,7 x 67,5 cm w świetle ramy
olej/płótno
Sygnatura
sygn. p. d.: "F. M. Wygrzywalski"
Proweniencja: