Szkic postaci (głowa)
Malczewski Jacek (1854-1929)
ID: 5023
19 x 18,2 cm w św. p-p.
kredka/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "J Malczewski"
Proweniencja
na odwrocie okrągła pieczęć z napisem w otoku: "ZE ZBIORÓW MARJI MALCZEWSKIEJ"