Szkic do obrazu Hołd Pruski - praca dwustronna
Matejko Jan (1838-1893)
ID: 7303
10 x 8 cm
Sygnatura
sygn. monogramem wiązanym p. d.: "JM"
Proweniencja
dwie suche pieczęcie herbowe l. g.;
- szkice
- opis: "szkic głowy / do / hołdu / pruskiego / Jan / Matejko"
Do pracy dołączony odrębny, ujęty wcześniej w oprawie, opis kompozycji nieznanego autorstwa (ołówkiem).