Szkic do obrazu Hołd Pruski - praca dwustronna

ID: 7303

Proweniencja

10 x 8 cm

Sygnatura

sygn. monogramem wiązanym p. d.: "JM"

dwie suche pieczęcie herbowe l. g.;
- szkice
- opis: "szkic głowy / do / hołdu / pruskiego / Jan / Matejko"

Do pracy dołączony odrębny, ujęty wcześniej w oprawie, opis kompozycji nieznanego autorstwa (ołówkiem).