Studium konia z natury, 1927

ID: 6015

Proweniencja

40 x 50 cm

olej/sklejka

Sygnatura

sygn. i dat. l. d.: "Wojciech Kossak / 1927"

Datowanie

1927

- odręczny napis: "Studium z natury / mojej ręki / W. Kossak";

- pieczęć ręcznie wypełniona (częściowo czytelna): "158 / Wojciech Kossak / California / Trzysta pięćdziesiąt";

- pieczęć galeryjna (nieczytelna);

- pieczęć w otoku (częściowo czytelna): "Kraków"

Olszański K., Wojciech Kossak, Zakład Narodowy im. Ossolińskich, Wrocław 1982.