Studium konia, 1924
Batowski-Kaczor Stanisław (1866-1946)
ID: 7077
36 x 24 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn., dat. i opisany l. d.: „Batowski / 1924 / Studjum”
Datowanie
1924
Proweniencja