Spotkanie, 1931
Kossak Jerzy (1886-1955)
ID: 5027
36 x 49,5 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "Jerzy Kossak 1931"
Datowanie
1931
Proweniencja
na odwrocie pieczęć: "R. ALEKSANDROWICZ"