Słoneczniki, 1911
Czajkowski Stanisław (1878-1954)
ID: 6005
19,5 x 27,5 cm w św. p-p.
olej/tektura
Sygnatura
sygn., dat. i opisany p. d. (częściowo czytelnie): "… / ST. CZAJKOWSKI 1911"
Datowanie
1911
Proweniencja