Scena rodzajowa

ID: 6

Proweniencja

22 x 27 cm

olej/sklejka

Sygnatura

sygn. l. d.: L Kowalski.

Tematem jego obrazów były m. in. pejzaże, weduty miejskie, martwe natury. Artysta tworzył kompozycje realistyczne, podejmował także zagadnienia światła i koloru w dziele sztuki.

na odwrocie rysunek szachownicy oraz oznaczenie: No - [?] 195