Sanna
Kossak Wojciech (1856-1942)
ID: 1943
48,6 x 59,2 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i opisany l. d. (częściowo czytelnie): "Romanowi …emu / przyjaciel / Wojciech Kossak 1904" [?]
na krośnie napis: "Retraite de Mos… 1912." [?]