Samotny żeglarz, 1932
Nałęcz Włodzimierz (1865-1946)
ID: 6059
31 x 39 cm w świetle ramy
olej/sklejka
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Wł. Nałęcz 1932"
Datowanie
1932
Proweniencja