Rybak naprawiający sieci - z teki ukraińskiej

ID: 432

31,3 x 42 cm w św. p-p.

litografia/papier

Sygnatura

sygn p. d.: "LWycz"

"Leon Wyczółkowski. Prace na papierze z kolekcji Włodzimierza Kaweckiego", Galeria Dyląg, Kraków, czerwiec–lipiec 2018.

"Leon Wyczółkowski. Prace na papierze z kolekcji Włodzimierza Kaweckiego", Galeria Dyląg, Kraków, czerwiec–lipiec 2018, s. 15.

Datowanie

1912

Praca po konserwacji.

Proweniencja:

kolekcja Włodzimierza Kaweckiego