31,3 x 42 cm w św. p-p.
litografia/papier
Sygnatura
sygn p. d.: "LWycz"
"Leon Wyczółkowski. Prace na papierze z kolekcji Włodzimierza Kaweckiego", Galeria Dyląg, Kraków, czerwiec–lipiec 2018.
"Leon Wyczółkowski. Prace na papierze z kolekcji Włodzimierza Kaweckiego", Galeria Dyląg, Kraków, czerwiec–lipiec 2018, s. 15.
Datowanie
1912
Praca po konserwacji.
Proweniencja:
kolekcja Włodzimierza Kaweckiego