Pukanie do okienka. Zima

ID: 597

35 x 35 cm

olej/sklejka

Sygnatura

sygn. p. d.: "Jerzy Kossak"

Opisywany obraz wpisuje się w typową tematykę prac Jerzego Kossaka. Artysta znany jest z malarstwa batalistycznego i historycznego, częstego przedstawiania wizerunków żołnierzy czy koni. Prezentowana scena rodzajowa w zimowej scenerii jest przykładem jego talentu.

na odwrocie napis: „Stwierdzam autentyczność tego obrazu / Jerzy Kossak”. Na odwrocie faksymile autorskie potwierdzenia autentyczności (stempel)