Potyczka przy studni

ID: 791

54,4 x 80 cm

olej/deska

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Jerzy Kossak / 36"

– napis: „Stwierdzam autentycz” / ność tego obrazu„ / Jerzy Kossak;

– okrągła pieczęć z napisem w otoku: JERZY KOSSAK Kraków pl. Kossaka 4 Nr. 360.;

– napis: Lwów Piłsudskiego 11;

Proweniencja:

kolekcja prywatna, Poznań