Pościg, 1927

ID: 4403

Proweniencja

34,3 x 49 cm w świetle ramy

olej/tektura

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Jerzy Kossak 1927"

Datowanie

1927

na odwrocie pieczęć z napisem w otoku (częściowo czytelnym): "MAGAZYN PRZYBORÓW MALARSKICH KRAKÓW ul. BASZTOWA 12"