Pościg, 1927
Kossak Jerzy (1886-1955)
ID: 4403
34,3 x 49 cm w świetle ramy
olej/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Jerzy Kossak 1927"
Datowanie
1927
na odwrocie pieczęć z napisem w otoku (częściowo czytelnym): "MAGAZYN PRZYBORÓW MALARSKICH KRAKÓW ul. BASZTOWA 12"
Proweniencja
Stan zachowania:
spękania warstwy malarskiej (krakelury)