Pościg, 1917
Waliszewski Zygmunt (1897-1936)
ID: 6688
44 x 59,5
akwarela, ołówek/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Ziga 917" (cyrylicą)
Datowanie
1917
Proweniencja