Portret mężczyzny, 1939
Hofman Wlastimil (1881-1970)
ID: 5658
70 x 50 cm
olej/sklejka
Sygnatura
sygn. i dat. p. g.: "Wlastimil / Hofman / 1939"
Datowanie
1939
Proweniencja
Stan zachowania:
drobne ubytki i pęknięcia warstwy malarskiej