Portret damy w kapeluszu, 1936

ID: 4556

Proweniencja

14 x 9,5 cm

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Wlastimil / Hofman / 1936"

Datowanie

1936

Stan zachowania: zagięcie papieru