Portret damy w kapeluszu, 1936
Hofman Wlastimil (1881-1970)
ID: 4556
14 x 9,5 cm
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Wlastimil / Hofman / 1936"
Datowanie
1936
Stan zachowania: zagięcie papieru
Proweniencja