Portret chłopca, 1928

ID: 4560

Proweniencja

ok. 22 x 14,8 cm

pastel, ołówek/papier

Sygnatura

sygn., dat. i dedykacja u góry: "Jerzykowi Hodkowi na pamiątkę / Wlastimil Hofman / Praga 1928"

Stan zachowania: ubytki, przedarcia, zagięcia papieru