Portret chłopca, 1928
Hofman Wlastimil (1881-1970)
ID: 4560
ok. 22 x 14,8 cm
pastel, ołówek/papier
Sygnatura
sygn., dat. i dedykacja u góry: "Jerzykowi Hodkowi na pamiątkę / Wlastimil Hofman / Praga 1928"
Stan zachowania: ubytki, przedarcia, zagięcia papieru
Proweniencja