Pod Gubałówką

ID: 3299

71 x 103 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. l. d.: SKamocki

na odwrocie opis autorski: K [w półkole] „ZAGRODA GÓRLASKA” / (POD GUBAŁÓWKĄ) (kredką pastelową)