Pod Gubałówką
Kamocki Stanisław (1875-1944)
ID: 3299
71 x 103 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. l. d.: SKamocki
na odwrocie opis autorski: K [w półkole] „ZAGRODA GÓRLASKA” / (POD GUBAŁÓWKĄ) (kredką pastelową)