Plaża w Jastarni

ID: 3439

19 x 38,8 cm w św. p-p.

akwarela/tektura

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "S Jaxa / 1933"

Datowanie

1933

na odwrocie: - nalepka autorska z opisem pracy: "Tytuł Plaża w Jastarni / Rozmiary 40 x 20 Cena / SOTER JAXA MAŁACHOWSKI / Adres / KRAKÓW, ul. Wolska 32."; - napis kredką (częściowo czytelny): "konserwa… / 1975 r"; - pieczęć Pracowni Pozłotniczej (częściowo czytelna); - oznaczenie: "P. Ch."