Pejzaż z cyprysami

ID: 2756

77,5 x 57,7 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. p. d.: "Iw. Trusz"

/home/veneo/www/polskidomaukcyjny/build-115/frontend/public/phavi/ph/r,1600,1600/upl/2021/0720/0720-4-iwan-trusz-pejzaz-z-cyprysami-r-dsc-0192.jpg