Pejzaż z Cannero
Batowski-Kaczor Stanisław (1866-1946)
ID: 3302
48 x 68,4 cm w świetle ramy
olej/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: S. Batowski 1926. Cannero
Datowanie
1926