Pejzaż z Bystrej

ID: 4593

Proweniencja

kolekcja prywatna, Katowice

37,5 x 54,7 cm w św. p-p.

akwarela/karton

Sygnatura

sygn. p. d.: "JFałat / Bystra"

na odwrocie: ekspertyza dra Stanisława Dąbrowskiego z 1969 roku wraz pieczęciami; napis: "86"; nalepka ramiarska