Pejzaż z Bystrej
Fałat Julian (1853-1929)
ID: 4593
37,5 x 54,7 cm w św. p-p.
akwarela/karton
Sygnatura
sygn. p. d.: "JFałat / Bystra"
na odwrocie: ekspertyza dra Stanisława Dąbrowskiego z 1969 roku wraz pieczęciami; napis: "86"; nalepka ramiarska
Proweniencja
kolekcja prywatna, Katowice