Pejzaż z architekturą, 1942

ID: 4425

Proweniencja

32,5 x 45,2 cm w świetle ramy

olej/sklejka

Sygnatura

sygn. i dat. l. d.: "Wlastimil Hofman 1942"

Datowanie

1942