Pejzaż z architekturą, 1942
Hofman Wlastimil (1881-1970)
ID: 4425
32,5 x 45,2 cm w świetle ramy
olej/sklejka
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "Wlastimil Hofman 1942"
Datowanie
1942
Proweniencja