Pejzaż wiejski
Kamocki Stanisław (1875-1944)
ID: 7097
18 x 25,5 cm
olej/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: „St. [?] KAMOCKI”
Proweniencja
na odwrocie szkice koni