Pejzaż nadmorski
Jaxa-Małachowski Soter (1867-1952)
ID: 7201
33 x 47 cm w św. ramy
gwasz, akwarela/tektura
Sygnatura
sygn. p. d.: "S Jaxa"
Proweniencja
na odwrocie napisy:
- adres?
- numer: "1518"