Pejzaż nadmorski

ID: 7201

Proweniencja

33 x 47 cm w św. ramy

gwasz, akwarela/tektura

Sygnatura

sygn. p. d.: "S Jaxa"

na odwrocie napisy:

- adres?

- numer: "1518"