Pejzaż marynistyczny, 1921
Jaxa-Małachowski Soter (1867-1952)
ID: 6065
39,5 x 35 cm w świetle ramy
gwasz/tektura fakturowana
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "S Jaxa / 1921"
Datowanie
1921
Stan zachowania: miejscowe uszkodzenie tektury
Proweniencja