Pejzaż abstrakcyjny

ID: 2863

31 x 22 cm w św. p-p.

akwarela na podrysowaniu ołówkiem/papier

Sygnatura

sygn. l. d.: "M. Ewa Łunkiewicz"

W twórczości Marii Łunkiewicz-Rogoyskiej obecne były inspiracje kubizmem i abstrakcją. W opisywanej akwareli artystka połączyła kształty geometryczne z elementami roślinnymi i abstrakcyjnymi. Całość kompozycji nabiera przez to interesującego wymiaru.