Pinkas Ignacy (1888-1935)
ID: 6079
49,5 x 57,5 cm w świetle ramy
olej/sklejka
Sygnatura
sygn. p. d.: "Ig. Pinkas"
Stan zachowania: pofalowania podłoża
Proweniencja