Patrol

ID: 4415

Proweniencja

37,5 x 47 cm w świetle ramy

olej/tektura

Sygnatura

sygn. p. d.: "Wojciech Kossak"

Malarstwo Kossaka charakteryzowało się doskonałym warsztatem, realistyczną konwencją obrazowania, dopracowanym przedstawianiem wielkich scen bitewnych i wojsk w pejzażu. Olejna, sygnowana kompozycja wpisuje się w rozpoznawalne motywy obecne w twórczości artysty.