Ołtarz barokowy, 1925
Noakowski Stanisław (1867-1928)
ID: 7085
30,5 x 23 cm w św. p.-p.
akwarela/papier
Sygnatura
sygn. monogramem wiązanym i dat. l. d.: „SN / 2 15/VIII 5”
Datowanie
1925
Proweniencja