Ołtarz barokowy, 1925

ID: 7085

Proweniencja

30,5 x 23 cm w św. p.-p.

akwarela/papier

Sygnatura

sygn. monogramem wiązanym i dat. l. d.: „SN / 2 15/VIII 5”

Datowanie

1925