Myśliwy

ID: 3122

75,6 x 101,5 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. cyrylicą i dat. l. d.: "C. Колесников 1909"

Datowanie

1909

Prezentowana praca wybitnego rosyjskiego malarza powstała we wczesnym okresie jego twórczości. W 1909 roku ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Petersburgu oraz zdobył medal na międzynarodowej wystawie w Monachium. Rok później wyjechał na zagraniczne stypendium, by kontynuować naukę i rozwijać swój talent. Obraz ze względu na czas powstania i talent artysty jest pracą o szczególnej wartości kolekcjonerskiej.