Moczary

ID: 2670

49 x 59 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. l. d.: "Edmund Cieczkiewicz"

Nastrojowy pejzaż autorstwa Edmunda Cieczkiewicza zwraca uwagę dobrą jakością wykonania i ciekawą kolorystyką. Artysta znany z pejzaży górskich, ale również scen rodzajowych i portretów, daje się poznać jako obserwator wyczulony na piękno przyrody.

na odwrocie napis: "Moczary"