53 x 68 cm
olej/dykta
Sygnatura
sygn. l. d.: "Peské"
Datowanie
ok. 1910 - 1915
Proweniencja
- kolekcja Alexis Paul Jean Peske (syna artysty) - kolekcja prywatna, Warszawa
Obraz reprodukowany:
"Aukcja prac Jean Peske, Stanislas Machoir Francois Bailly", Versailles, 1992 r., poz. 39.
Autentyczność obrazu została potwierdzona przez Anne Cecile Martin, założycielkę „Association Jean Peské”. Ponadto pracę włączono do catalogue raisonné artysty.