ID: 6684

Proweniencja

- kolekcja Alexis Paul Jean Peske (syna artysty) - kolekcja prywatna, Warszawa

53 x 68 cm

olej/dykta

Sygnatura

sygn. l. d.: "Peské"

Datowanie

ok. 1910 - 1915

Obraz reprodukowany:

"Aukcja prac Jean Peske, Stanislas Machoir Francois Bailly", Versailles, 1992 r., poz. 39.

Autentyczność obrazu została potwierdzona przez Anne Cecile Martin, założycielkę „Association Jean Peské”. Ponadto pracę włączono do catalogue raisonné artysty.