Martwa natura z owocami
Larisch Karol (1902 -1935 )
ID: 1693
39 x 46,5 cm
olej/deska
Dekoracyjny obraz jednego z najważniejszych polskich kolorystów. Umiejętności warsztatowe, doskonałe wyczucie barwy i motyw martwej natury – istotny w twórczości artysty, składają się na cechy charakterystyczne tej pracy.