Martwa natura z owocami

ID: 1693

39 x 46,5 cm

olej/deska

Dekoracyjny obraz jednego z najważniejszych polskich kolorystów. Umiejętności warsztatowe, doskonałe wyczucie barwy i motyw martwej natury – istotny w twórczości artysty, składają się na cechy charakterystyczne tej pracy.