17 x 24 cm w św. p-p.
olej/tektura
Sygnatura
sygn. i opisany l. d.: "JFałat / Polesie"
Proweniencja
- Malinowski J., "Julian Fałat", Krajowa Agencja Wydawnicza, Warszawa 1987;
- Dzierżanowska D., "Julian Fałat [1853-1929]", „Ludzie, czasy, dzieła”, t. 13, Warszawa 2006;
- Treter M., "Fałat", [w:] „Sztuki Piękne. Miesięcznik poświęcony architekturze, rzeźbie, malarstwu, grafice i zdobnictwu”, r. 2, Wydawnictwo Polskiego Instytutu Sztuk Pięknych, nakład Drukarni Narodowej w Krakowie, Kraków 1925-1926.