Kościół, 1916
Noakowski Stanisław (1867-1928)
ID: 7065
36 x 35,5 cm
akwarela/papier
Sygnatura
sygn. monogramem wiązanym i dat. p. d.: „SN / 22. VIII. 916”; sygn. na odwrocie monogramem wiązanym: „SN"
Datowanie
1916
Proweniencja