Kościół, 1916

ID: 7065

Proweniencja

36 x 35,5 cm

akwarela/papier

Sygnatura

sygn. monogramem wiązanym i dat. p. d.: „SN / 22. VIII. 916”; sygn. na odwrocie monogramem wiązanym: „SN"

Datowanie

1916