Kontemplacja

ID: 5650

Proweniencja

34,8 x 49,8 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. p. d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA."

W obrazach artystki, przedstawiających sceny na tarasie rozgrywające się na tle włoskiego pejzażu, można dostrzec najczęściej sylwetki kobiece. W tej oryginalnej kompozycji główną rolę odgrywa zamyślona postać kardynała. Nostalgiczny nastrój obrazu podkreśla także widok pożółkłych liści. Intrygująca kompozycja warta jest uwagi kolekcjonerów.

na odwrocie napis: „Kontemplacja” 500 zł / BronisRychterJanowska