Kolędnicy

ID: 1379

17 x 24,3 cm w św. p-p.

olej/tektura

Sygnatura

sygn. p. d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA"

Dekoracyjna kompozycja z charakterystycznym dla malarstwa artystki motywem dworku. Jednocześnie wśród bogatego dorobku malarskiego prace ze scenerią zimową nie należą do najpopularniejszych. Staje się ona, obok nietypowego, świątecznego tematu, atutem obrazu.

Proweniencja: