Jerozolima
Neuman Abraham (1873-1942)
ID: 7249
39 x 34 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. u dołu: "a. Neuman"
Stan zachowania: drobne uszkodzenia tektury
Proweniencja
na odwrocie napisy:
- "Jerozolima"
- "19" (wpisane w okrąg)