Erotyk

ID: 2884

29 x 20 cm w św. p-p.

akwarela, tusz/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "AU"

Obraz wystawiany i ujęty w katalogu: „Świat erotyki. Silva rerum”, Dom Aukcyjny Desa, Kraków, sierpień-wrzesień 2015, s. 4.