Dziewczynka z lampionem
Kanelba Rajmund (1897-1960)
ID: 6682
21,5 x 11 cm
olej/płótno naklejone na deskę
Sygnatura
sygn. p. g.: "Kanelba"
Stan zachowania: drobny ubytek warstwy malarskiej w lewym górnym rogu
Proweniencja
kolekcja prywatna, Kanada
- nalepka z odręcznym napisem: "# 116 / GIRL W. LANTERN";
- nalepka z numerem: "116";
- odręczny napis: "(oil) / # 116 „girl with lantern”;
- zawieszka z opisem w języku angielskim