Dziewczynka z lampionem

ID: 6682

8 000 zł

Proweniencja

kolekcja prywatna, Kanada

21,5 x 11 cm

olej/płótno naklejone na deskę

Sygnatura

sygn. p. g.: "Kanelba"

- nalepka z odręcznym napisem: "# 116 / GIRL W. LANTERN";

- nalepka z numerem: "116";

- odręczny napis: "(oil) / # 116 „girl with lantern”;

- zawieszka z opisem w języku angielskim

Stan zachowania: drobny ubytek warstwy malarskiej w lewym górnym rogu