Dolinka krakowska
Neuman Abraham (1873-1942)
ID: 7309
47,5 x 60,5 cm w św. ramy
pastel/papier
Sygnatura
sygn. l. d.: "a. neumann"
Proweniencja
na odwrocie napis: "Droga do „Morskiego Oka”"