Dolinka krakowska

ID: 7309

Proweniencja

47,5 x 60,5 cm w św. ramy

pastel/papier

Sygnatura

sygn. l. d.: "a. neumann"

na odwrocie napis: "Droga do „Morskiego Oka”"