Dola, 1921
Hofman Wlastimil (1881-1970)
ID: 5634
37 x 60 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Wlastimil Hofman / 1921"
Datowanie
1921
na odwrocie: stempel (kartusz z kotwicą i kaduceuszem) francuskiej firmy z artykułami malarskimi Lefranc&Cie (?); owalny stempel krakowskiego zakładu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz; oznaczenie: "20"; napis: R / „Dola”
Proweniencja