Budowa mostu na Wiśle

ID: 2791

14,7 x 24,5 cm w św. p-p.

akwarela/brystol

Sygnatura

sygn. p. d.: "ST. CZAJKOWSKI"

Datowanie

1944

napis p. d.: "„Pierwszy polski most / na Wiśle / W [?] Warka r. 1944 / sierpień"; napis u dołu: "SZKIC ZASADNICZY"; napis p. d.: "na pierwszym planie / płk. Lubański z oficerami / pr. Pliński."