Biwak żołnierzy napoleońskich w lesie zimą
Kossak Jerzy (1886-1955)
ID: 3294
34,6 x 49,4 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Kossak / 1943
Datowanie
1943