Autoportret z paletą

ID: 2715

25 300 zł

92 x 60 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. p. d.: "Landau"

Tematyka portretowa często pojawiała się w twórczości malarza. Odzwierciedlały się w niej poszukiwania artystyczne twórcy. Ciepła tonacja, z wykorzystaniem czerwieni i brązów oraz mocny kontur to typowe cechy portretów artysty widoczne w tej pracy. Oferowany obraz pokazuje charakterystyczny styl Zygmunta Landau i jest ciekawą propozycją w jego dorobku twórczym.